
Ваги електронні торгові WiFi 200кг 32х42см 4В Blue BITEK TCS-R2-200 1шт 7499
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7499
2 057,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 8 500 ₴
Ваги електронні торгові WiFi 200кг 32х42см 4В Blue BITEK TCS-R2-200 1шт 7499
Ваги електронні торгові - це платформа та блок управління, який працює на основі бездротової технології WI-FI. Призначено для зважування товару до 200 кг.
Автоматичне встановлення нуля при кожному включенні, так само є функція пам'яті цін, функція тара.
Платформа металева, ребриста, синього кольору, збоку якої є ручка для транспортування. Модель укомплектована твердими ніжками, які можуть регулюватися.
Електронні ваги працюють у температурному діапазоні від -30 до +40 градусів, що дає можливість використовувати їх як у приміщенні, так і на відкритих майданчиках.
Можуть використовуватися в торгових залах або на складах, для зважування вантажів при облікових та технологічних операціях на виробництві, торгівлі, сільському господарстві, ветеринарії.
| |
З'єднання | Бездротове WIFI |
Максимальна вага | 200 кг |
Дисплей | РК-дисплей з яскравим підсвічуванням |
Кількість індикаторів | 3 |
Кількість дисплеїв | 3 |
Матеріал платформи | нержавіюча сталь |
Колір | синій |
Розмір платформи | 32х42 см |
Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
Внутрішнє джерело живлення | 4В |
В ящику 1 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BiTEK |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вага | 200 кг |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Тип ваг | Торгові |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 420 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва прайс-листа | NP-20260307-SCALES-G |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Живлення приладу | Акумулятор 4 В |
| Стан | Нове |
| Тип підключення | WiFi |
- Ціна: 2 057,60 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 1 шт.

