
Ваги електронні торгові 55кг 4В металеві кнопки BITEK BT-828C 5шт 9422
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9422
904,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 8 500 ₴
Ваги електронні торгові 55кг 4В металеві кнопки BITEK BT-828C 5шт 9422
Ваги електронні незамінне обладнання для магазинів, складів, торгових точок або особистого використання.
Призначений для зважування овочів фруктів, м'яса, круп, борошна та інших продуктів до 55 кг.
Корпус ваг і платформа виготовлені з нержавіючої сталі, ваги мають невелику вагу і легко транспортуються. Кнопки металеві
Ваги мають знімний контейнер, можливість скидання до нуля, а також використання знімної тари. У вагах є лічильник ціни та можливість остаточної вартості та підрахунок вартості продуктів залежно від маси та ціни.
Живлення ваг походить від мережі або вбудованого акумулятора, при низькому заряді якого, звукова і світлова індикація.
|
|
|
|
Тип вагів |
Торгові |
|
Гранична вага |
55 кг |
|
Розмір платформи |
27х37 см |
|
Матеріал платформи |
нержавіюча сталь |
|
Вид індикаторів |
рідкокристалічний |
|
Електронний калькулятор |
є |
|
Живлення |
мережа 220 В або 4V акумулятор |
У ящику 5 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BiTEK |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Тип ваг | Торгові |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 370 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид екрану | рідкокристалічний |
| Максимальна вага | 55 кг |
| Живлення приладу | Акумулятор 4 В |
| Стан | Нове |
| Технічні особливості пристрою | Металеві кнопки |
- Ціна: 904,90 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 5 шт.

