
Ваги електронні торгові WIFI 500кг 45х55см 4В metal body BITEK YZ-WIFI 1шт 9411
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9411
2 249,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 8 500 ₴
Ваги електронні торгові WIFI 500кг 45х55см 4В metal body BITEK YZ-WIFI 1шт 9411
Пилові та вологозахищені товарні, електронні, бездротові ваги на Bluetooth – це платформа та блок управління, що працює на основі бездротової технології WI-FI. Призначений для зважування товару до 500 кг. Функції тара, обнулення при включенні, підсумовування товару.
Завдяки блоку управління можна встановити автоматичний нуль, пам'ять цін, функція тара та інші. Мають радіоканал із дальністю до 20 метрів. Дисплей з підсвічуванням.
Платформа металева, ребриста, сірого кольору збоку якої є ручка для транспортування. Модель укомплектована регульованими твердими ніжками.
Можуть використовуватись у торгових залах або на складах.
| |
З'єднання | Бездротове WIFI |
Макс вага | 500 кг |
Дисплей | РК-дисплей з яскравим підсвічуванням |
Кількість індикаторів | 3 |
Кількість дисплеїв | 3 |
Матеріал платформи | нержавіюча сталь |
Колір | Сірий |
Розмір платформи | 45х55см |
Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
Внутрішнє джерело живлення | 4В |
У ящику 1 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BiTEK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Торгові |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 550 мм |
| Ширина платформи | 450 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип підключення | WiFi |
| Живлення приладу | Акумулятор 4 В |
| Стан | Нове |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Максимальна вага | 500 гр |
- Ціна: 2 249,20 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 1 шт.

