
Ваги електронні торгові WIFI 600кг 52х62см 4В BITEK TCS-RS 1шт 9409
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9409
3 517,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 8 500 ₴
Ваги електронні торгові WIFI 600кг 52х62см 4В BITEK TCS-RS 1шт 9409
Пилові та вологозахищені товарні, електронні, бездротові ваги на Bluetooth – це платформа та блок управління, що працює на основі бездротової технології WI-FI. Призначений для зважування товару до 600 кг. Функції тара, обнулення при включенні, підсумовування товару.
Завдяки блоку управління можна встановити автоматичний нуль, пам'ять цін, функція тара та інші. Мають радіоканал із дальністю до 20 метрів. Дисплей з підсвічуванням.
Платформа металева, гладка, сірого кольору збоку якої є ручка для транспортування. Модель укомплектована регульованими твердими ніжками.
Можуть використовуватись у торгових залах або на складах.
|
|
|
|
З'єднання |
Бездротове WIFI |
|
Макс вага |
600 кг |
|
Дисплей |
РК-дисплей з яскравим підсвічуванням |
|
Кількість індикаторів |
3 |
|
Кількість дисплеїв |
3 |
|
Матеріал платформи |
нержавіюча сталь |
|
Колір |
Сірий |
|
Розмір платформи |
52х62см |
|
Тип живлення |
Акумулятор, Мережа 220 В |
|
Внутрішнє джерело живлення |
4В |
У ящику 2 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Тип ваг | Торгові |
| Виробник | BiTEK |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 520 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Стан | Нове |
| Максимальна вага | 600 кг |
| Тип підключення | WiFi |
| Живлення приладу | Акумулятор 4 В |
- Ціна: 3 517,90 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 1 шт.



