
Ваги електронні торгові 55кг 4В металеві кнопки BITEK YZ-982S 6шт 9421
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9421
1 052,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 8 500 ₴
Ваги електронні торгові 55кг 4В металеві кнопки BITEK YZ-982S
Торгові ваги виконані в пластиковому корпусі, мають металеві кнопки. Платформа вагів з бортиками, зроблена з нержавіючої сталі. Під знімною платформою знаходиться індикатор рівня.
Висота ніжок ваг регулюється. Ваги можуть працювати від мережі 220 В або від вбудованого акумулятора, без електрики можуть працювати більше 48 годин. Рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням двосторонній, підсвічування регулюється.
На дисплеї відображається рівень заряду акумулятора. Коли ваги знаходяться в режимі бездіяльності, вони автоматично входять у режим низького споживання енергії.
|
|
|
|
Тип управління |
Електронне |
|
Матеріал кнопок |
метал |
|
Максимальна робоча температура |
40 град. |
|
Максимальна вага |
55 кг |
|
Тип живлення |
Акумулятор, Мережа 220 В |
|
Мінімальна робоча температура |
-10 град. |
|
Тип ваг |
Торгові |
|
Розмір платформи |
24 х 35 см |
У ящику 6 шт.
Мінімальна сума замовлення в кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені на наступний робочий день!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BiTEK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Торгові |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 345 мм |
| Ширина платформи | 225 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага | 55 кг |
| Технічні особливості пристрою | Металеві кнопки |
| Стан | Нове |
| Живлення приладу | Акумулятор 4 В |
- Ціна: 1 052,70 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 6 шт.


