
Мінідинамік Bluetooth з 2 мікрофонами 50шт 6440
Мінідинамік - це бездротова портативна караоке колонка з 2 мікрофонами яка працює від акумулятора через технологію Bluetooth 5.1
Два мікрофони, як запрошення до дуету, чекають, коли ви з друзями вирішите влаштувати імпровізоване караоке шоу. Сміх, оплески, неповторні емоції – щовечора може стати вашим особистим концертом.
І коли музика стихає, вбудоване радіо підхоплює естафету, наповнюючи простір голосами улюблених ведучих та мелодіями, що звучать в унісон вашому настрою, де б ви не знаходилися.
Ефект зміни голосу дозволяє змінювати тембр та характеристики вашого голосу в режимі реального часу. Завдяки вбудованому звуковому процесору, ваш голос може звучати по-різному, створюючи цікаві та забавні ефекти під час спілкування або, наприклад, караоке. Для більш низького та глибокого ефекту використовуйте чоловічий голос, м'який і високий - жіночий голос, тонкий і дзвінкий дитячий голосок і спотворений, гучний, зловісний голос персонажа з фільму жахів. Ця функція робить процес співу та спілкування особливо веселим, додаючи елемент гри та імпровізації, особливо на вечірках або у колі друзів.
Але колонка не лише звучить – вона сяє. П'ять режимів підсвічування, кожен як настрій: пульсуючі кольори для танців, м'яке свічення для затишних зустрічей, яскраві відтінки для святкових феєрверків емоцій.
Компактна, портативна, створена для руху - вона легко вміститься в рюкзак або дорожню сумку
Робота від акумулятора дозволяє насолоджуватися звуком годинами безперервно - будь то прогулянка парком, пікнік біля озера або галаслива вечірка на заході сонця.
| |
Тип | Мінідинамік |
Бездротові можливості | Bluetooth V 5.1 |
Кількість динаміків | 1 |
Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
Інтерфейси | USB, Mini-Jack AUX 3.5 мм, Type C |
Матеріал корпусу | Пластик |
Кількість мікрофонів | 2 бездротових |
Зарядка мікрофонів | USB-Type C |
FM-приймач | є |
LED підсвітка | є |
TWS | є |
Підтримувані картки пам'яті | TF |
Живлення | USB-Type C |
Ємність акумулятору | 2000 mAh |
Чутливість | 42 Дб |
Максимальна частота | 20000 Гц |
Мінімальна частота | 82 Гц |
Ефект зміни голосу | так (чоловік, жінка, дитина, монстр, оригінал) |
Особливості | ручка для перенесення |
Розміри | 8х9х9 см |
В ящику 50 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 42 Гц |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Мікс |
| Ємність акумулятора (мА/годину) | 2000 mAh |
| Способ переноски | Ремінець для перенесення в руці |
| Технічні особливості пристрою | FM-приймач, Можливість миттєвого записування голосу з мікрофона, Голосові ефекти, Під'єднання до ПК, Функція гучного зв'язку |
| Зарядка батареї | USB-Type C |
| Мікрофон | 2 бездротові |
| Назва прайс-листа | NP-20260414-MIX-G |
| Живлення приладу | Акумулятор |
- Ціна: 217,20 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 50 шт.







