
Турка джезва електрична 0,8л SuTai ST-138 40шт 6020
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6020
537,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 8 500 ₴
Турка джезва електрична 0,8л SuTai ST-138 40шт 6020
Електрична турка - це зручне рішення для швидкого та смачного приготування кави вдома. У ній використовується мелена кава, що дозволяє легко використовувати звичні кавові суміші без додаткових аксесуарів.
Потужність 800 Вт забезпечує швидке нагрівання та стабільний процес приготування, зберігаючи насичений смак та аромат напою.
Об'єм кавника 800 мл підходить для приготування кількох порцій.
Корпус з нержавіючої сталі відрізняється міцністю, стійкістю до високих температур та простотою у догляді.
Знімна ручка робить використання більш комфортним та безпечним, а також спрощує зберігання пристрою.
|
|
|
| Тип |
Електрична турка |
| Тип кави, що використовується |
мелена кава |
| Потужність |
800 Вт |
| Об'єм кавника |
800 мл |
| Живлення |
мережа 220 В |
| Особливості |
знімна ручка |
|
Матеріал кавника |
Нержавіюча сталь |
В ящику 40 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товари вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягають!
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Електротурка |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 800 Вт |
| Ємність | 800 мл |
| Кількість чашок кави | 2 |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Назва прайс-листа | NP-20240904-KITCHEN-G |
- Ціна: 537,70 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 40 шт.






