
М'ясорубка електрична метал.корпус 3000Вт Domotec MS-2021 2шт 8218
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8218
2 545 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 8 500 ₴
М'ясорубка електрична метал.корпус 3000Вт Domotec MS-2021 2шт 8218
Побутовий прилад професійний серії. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, прогумовані, ковзаючі ніжки. Потужність двигуна 3000W. Два гострі ножі з високоякісної нержавіючої сталі. Набір ґрат для приготування фаршу. Низький рівень шуму. Заводська упаковка, посібник з експлуатації.
Низький рівень шуму, мідний двигун з алюмінієм, захист при перевантаженні, широкий лоток, нековзні гумові ніжки, реверс, три види фірмових дисків, хрестоподібний ріжучий ніж
|
|
|
|
Захист від перевантажень |
Так |
|
Кількість решіток |
3 |
|
Максимальний час безперервної роботи |
7 хв |
|
Матеріал корпусу |
Нержавіюча сталь |
|
Номінальна потужність |
3000 Вт |
|
Продуктивність м'ясорубки |
2.2 кг/хв |
|
Реверс |
Так |
|
Довжина мережевого шнура |
1 м |
|
Кількість насадок для приготування ковбас |
1 |
|
Максимальна висота посуду |
115 мм |
|
Матеріал лотка |
метал |
|
Матеріал робочої камери |
метал |
|
Насадка для приготування ковбас |
Так |
|
Насадка-кебе |
Так |
|
Прогумовані ніжки |
Так |
|
Колір корпусу |
Нержавіюча сталь |
У ящику 2 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені на наступний робочий день!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Максимальний час безперервної роботи | 7 хв |
| Захист від перевантажень | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка-кебе | Так |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Штовхач | Так |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Матеріал лотка | метал |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 195 мм |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 3000 Вт |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
- Ціна: 2 545 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 2 шт.

