
Ваги електронні торгові 300кг 40х50см 4В підсил. платф. Blue BITEK YZ-909-G5 2шт 7492
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7492
2 218,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 8 500 ₴
Ваги електронні торгові 300кг 40х50см 4В підсил. платф. Blue BITEK YZ-909-G5 2шт 7492
Ваги електронні торгові - це платформні ваги з нержавіючої сталі застосовуються практично в будь-якій сфері, де необхідне точне зважування торгової продукції. Призначено для зважування товару до 300 кг.
Модель зі стійкою та металевою головкою з яскраво зеленим підсвічуванням у темний час доби.
Електронні ваги працюють у температурному діапазоні від -30 до +40 градусів, що дає можливість використовувати їх як у приміщенні, так і на відкритих майданчиках.
Платформа металева, ребриста, синього кольору. Модель укомплектована твердими ніжками, які можуть регулюватися.
Ваги використовуються в торгових залах або на складах, для зважування вантажів при облікових та технологічних операціях на виробництві, торгівлі, сільському господарстві, ветеринарії.
| |
Живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
Пам'ять Ціни | є |
Колір | синій |
Максимальна вага | 300 кг |
Розмір платформи | 40 x 50 см |
Дисплей | РК-дисплей з яскравим підсвічуванням |
Кількість дисплеїв | 3 |
Матеріал платформи | нержавіюча сталь |
Внутрішнє джерело живлення | 4В |
В ящику 2 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Тип ваг | Торгові |
| Виробник | BiTEK |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 400 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва прайс-листа | NP-20221130-SCALE-G |
| Стан | Нове |
| Максимальна вага | 300 кг |
| Живлення приладу | Акумулятор 4 В |
- Ціна: 2 218,30 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 2 шт.

