
Блендерний набір 5 в 1 600мл 2400Вт BITEK BT-328 12шт 6431
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6431
682 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 8 500 ₴
Блендерний набір 5 в 1 600мл 2400Вт BITEK BT-328 12шт 6431
Блендер ручний - універсальний прилад 5 в 1 для подрібнення та збивання, який має потужний, але тихий мотор потужністю 2400 Вт.
Працює у двох режимах, що дозволить вибрати потрібну швидкість відповідно до Ваших уподобань та типу страв, які ви хочете приготувати.
Пластикова чаша об'ємом 500 мл із двома лезами з нержавіючої сталі допоможе подрібнити пряні трави, часник, горіхи, сир пармезан
Насадка-блендер з наконечником валу та 4 лезами з нержавіючої сталі, призначена для швидкого та ефективного збивання кремів, мусів, десертів, приготування крем-супів. Вона забезпечує оптимальний потік інгредієнтів для змішування та найкраще захоплення. Додатковий комфорт використання дає нековзна ручка, яка допоможе надійно тримати пристрій навіть у мокрих руках. Кнопка перемикання швидкостей знаходиться поруч із великим пальцем
Пластиковий мірний стакан на 600 мл у комплекті для змішування інгредієнтів, приготування коктейлів та інших напоїв.
Збиті вершки для торта, повітряне безе з яєчних білків, омлет і легке тісто для тонких млинців допоможе приготувати віночок насадка.
Насадка-капучинатора використовується для створення щільної та густої молочної піни, яка необхідна для приготування капучіно та інших кавових напоїв. Вона дозволяє збивати молоко до потрібної консистенції, щоб отримати цей кремовий шар на кавовому напої.
Насадки легко від'єднуються та миються. Всі деталі, крім робочого блоку з мотором, можна мити в посудомийній машині.
Буклет-інструкція українською мовою (сторінка завантаження >>>).
|
|
|
|
Тип |
занурювальний |
|
Потужність |
2400 Вт |
|
Живлення |
мережа 220 В |
|
Ємність чаші для подрібнення |
500 мл |
|
Ємність склянки для збивання |
600 мл |
|
Кількість швидкостей насадки блендера |
2 |
|
Кількість ножів насадки блендера |
4 |
|
Кількість ножів чаші для подрібнення |
2 |
|
Матеріал валу та ножів насадки для блендера |
нержавіюча сталь |
|
Матеріал ножів чаші для подрібнення |
нержавіюча сталь |
|
Керування |
механічне |
|
Матеріал чаші для подрібнення та склянки для збивання |
пластик |
|
Матеріал вінчика |
нержавіюча сталь |
|
Матеріал основи насадки блендера |
пластик |
|
Форма ножа насадки блендера |
S-подібний ніж |
|
Режим роботи |
імпульсний |
|
Швидкість |
14500 об/хв |
|
Довжина мережевого шнура |
1 м |
|
Насадки |
насадка для збивання, |
В ящику 12 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товари вартістю до $20 поверненню та обміну не підлягають!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BiTEK |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Ємність подрібнювача | 500 мл |
| Вінчик для збивання | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва прайс-листа | NP-20251231-KITCHEN-G |
| Тип | Блендер із чашею |
| Потужність | 2400 Вт |
| Тип приладу | Блендерний набір |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Матеріал основи насадки блендера | Пластик |
| Технічні особливості пристрою | Капучинатор |
- Ціна: 682 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 12 шт.




