Портативна Bluetooth колонка TG113
Колонка TG113 допоможе вам влаштувати хорошу дискотеку навіть при невеликих домашніх посиденьках. Зручна функціональна панель, всі необхідні роз'єми та перемикачі розміщені на одній поверхні.
Тканинна основа допоможе захистити від попадання пилу та бризок. Крім бездротового зв'язку через Bluetooth, ви можете відтворювати звук через лінійний вхід, так само через порт USB (флешка) і карту пам'яті MicroSD.
Зручна циліндрична форма та ремінець сприяє легкому переміщенню колонки. Вибирайте свою палітру кольорів і вперед насолоджуватися улюбленими треками. Вбудований шумозаглушуючий мікрофон, можливість користуватися функцією гучномовця, що дає можливість відповідати на дзвінки.
| |
Інтерфейси | AUX-вхід, micro USB |
Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
Підтримувані карти пам'яті | microSD |
Сумарна потужність звука | 10 Вт |
Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
Формат акустики | Стерео |
Чутливість | 90 дБ |
У ящику 50 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені на наступний робочий день!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB, micro USB, jack 3.5 мм |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Чутливість | 90 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора (мА/годину) | 1200 mAh |
| Зарядка батареї | USB-microUSB |
| Колір світіння | Мікс |
| Назва прайс-листа | NP-20260507-MIX-G |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Способ переноски | Ремінець для перенесення в руці |
| Технічні особливості пристрою | Під'єднання до ПК |
| Тип | Мінідинамік |
- Ціна: 163,40 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 50 шт.





